Vreckovky, ktoré sa nebudete hanbiť vytiahnuť

Vždy spolu – v zdraví, či v chorobe

Nikdy nevieme, kedy vstúpi do miestnosti osoba s takým veľkým O, až sa nám z toho zarosia okuliare či kedy nás z obehu vyradí nádcha. Preto chodíme všade s vreckovkami Noa! Aj keď sa cítime pod psa, náš štýl nikdy netrpí.

Nepretrhneme sa

Keď už fúkame, tak poriadne. Papierové vreckovky jednoducho nemajú šancu pri takom ostrom prúdení vzduchu. Kvalitná 100 % bavlna, šetrná k našim nosom, hrdo zastaví všetko, čo príde. A nepustí.

Zotierame ekoteroristické šplechy

Neženieme sa do extrémov, netvárime sa, že žijeme úplne zero waste. Je možné, že zachránite nejedného bobra tým, že neminiete na týždeň nádchy polku lesa. Ide nám však najmä o to, aby sme si opäť zvykali na veci, ktoré môžeme používať dlhodobo. Fandíme udržateľnosti miesto samoúčelného ekoteroru.

Pekne a bez servítky

Chceme sa z vecí okolo nás tešiť a obklopovať sa krásnom a kvalitou. Zdá sa nám, že lepší život sa začína v zmene nazerania na detaily a keď je človek k sebe aj k okoliu úprimný. Preto bez ďalšieho frflania prinášame konečne pekné látkové vreckovky pre nosy detí, mužov a žien a nebojíme sa ich použiť!

O nás

Koľko príbehov o tom, ako niekto opustil svoj dovtedajší život, aby začal robiť niečo úplne iné, ste už čítali? Zrazu akoby všetci odchádzali z korporácií či využívali materské dovolenky na to, aby založili streetfood, vyrábali niečo tradičné slovenské alebo cestovali po svete. Preto sme sa rozhodli, že sem nebudeme písať ako a prečo Noa! vznikla. Nebolo by to totiž nič, čo ste už v nejakej obdobnej forme nepočuli. Nenájdete tu náš doterajší príbeh, radšej sa pokúsime zaujať vás tým, čo príde od teraz. Sledujte nás a spoznávajte Noa!

MARY

Košičanko-žilinčanko-bratislavčanko-záhoráčka. Zdá sa však, že už sa usadila a neprekvapí nás ďalším sťahovaním. Konečne má totiž svoju vysnívanú záhradku a psíka. Je odborníčkou na marketing a aktuálne mu šéfuje v jednej medzinárodnej korporácii. Miluje hory v lete aj v zime. V Noa! sa stará o technické a administratívne veci. A zároveň drží na uzde Nadine nápady, aby neuletela príliš ďaleko.

majka_cervene_kruh_web

NAĎA

Dlhé roky sa venovala PR a komunikácii, tiež prevažne v korporáciách. To ich vlastne s Mary spojilo, keď sa v jednej z nich stretli ako kolegyne. Teraz freelancuje. Je hyperaktívna a všetko, čo robí, sa snaží robiť na 100 %. Veľa športuje a cestuje, má asi milión kamarátov a priťahuje nezvyčajné životné situácie. V Noa! rieši dodávateľov a prevádzkové veci. A snaží sa učiť Mary myslieť dva kroky dopredu.

nada_modra_kruh_web

Sme kamošky už 8 rokov a spája nás princíp jing-jang. Naďa je neustále v pohybe, potrebuje nové výzvy a spoločnosť. Mary sa nikam neponáhľa, užíva si, keď môže zotrvať vo svojej komfortnej zóne a volí radšej istotu ako risk.

Aké sme? Mary Naďa
Rada vytŕčam
Som nostalgická
Stále som v móde
Zelenáčov schovám do vačku
Dokážem žúrovať celú noc
Som na výnosy