Vreckovky, ktoré sa nebudete hanbiť vytiahnuť

Vždy spolu – v zdraví, či v chorobe

Nikdy nevieme, kedy vstúpi do miestnosti osoba s takým veľkým O, až sa nám z toho zarosia okuliare či kedy nás z obehu vyradí nádcha. Preto chodíme všade s vreckovkami Noa! Aj keď sa cítime pod psa, náš štýl nikdy netrpí.

Nepretrhneme sa

Keď už fúkame, tak poriadne. Papierové vreckovky jednoducho nemajú šancu pri takom ostrom prúdení vzduchu. Kvalitná 100 % bavlna, šetrná k našim nosom, hrdo zastaví všetko, čo príde. A nepustí.

Zotierame ekoteroristické šplechy

Neženieme sa do extrémov, netvárime sa, že žijeme úplne zero waste. Je možné, že zachránite nejedného bobra tým, že neminiete na týždeň nádchy polku lesa. Ide nám však najmä o to, aby sme si opäť zvykali na veci, ktoré môžeme používať dlhodobo. Fandíme udržateľnosti miesto samoúčelného ekoteroru.

Pekne a bez servítky

Chceme sa z vecí okolo nás tešiť a obklopovať sa krásnom a kvalitou. Zdá sa nám, že lepší život sa začína v zmene nazerania na detaily a keď je človek k sebe aj k okoliu úprimný. Preto bez ďalšieho frflania prinášame konečne pekné látkové vreckovky pre nosy detí, mužov a žien a nebojíme sa ich použiť!

O nás

Noa! chce baviť ľudí vtipom a kreatívnym dizajnom. Chce učiť ľudí menej používať veci na jednorazové použitie a radšej hľadať ich dlhodobé alternatívy. Spojenie „no a čo“ používame v živote všetci – ukazuje, že dokážeme mať nad vecami nadhľad a nebrať sa príliš vážne. A to je filozofia, ktorá sa nám páči a ktorú chceme podporovať.

3203x3203ncd

Noa! získala v roku 2020 od poroty Národnej ceny za dizajn ocenenie s názvom Špecialne uznanie za ekologický príNOS.

nada_modra_kruh_web

NAĎA – zakladateľka značky Noa!

Odborníčka na PR a komunikáciu. Projektová manažérka. Mama Mila. Freelancerka. Je hyperaktívna a všetko, čo robí, sa snaží robiť na 100 %. Veľa športuje a cestuje, má asi milión kamarátov a napriek tomu, že dokáže myslieť dva kroky dopredu, priťahuje nezvyčajné životné situácie. Neustále si dáva rôzne výzvy a skúša nové veci. A tak na jednom stretnutí rozpráva o kurze surfovania, na druhom o lekciách beachvolejbalu a na ďalšom o tom, ako bola v Amazonskom dažďovom pralese.